Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
