Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
