Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: never
cs: nikdy

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Extension
cs: Přípona

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
