Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: never
cy: byth

en: Text
cy: Testun

en: Attachments
cy: Atodiadau
