Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: never
da: aldrig

en: Text
da: Tekst

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Attachments
da: Bilag

en: Helpers
da: Hjælpere

en: Directories
da: Mapper

en: Extension
da: Udvidelse

en: Save and add another
da: Gem og tilføj
