Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: List
es: Listado

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: Add
es: Agregar

en: never
es: nunca

en: Text
es: Texto

en: An error occurred
es: Sucedió un error

en: [sec]
es: [seg]

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Directories
es: Directorios

en: Delete Directory
es: Eliminar directorio

en: Extension
es: Extensión

en: Save and add another
es: Guardar y añadir otro

en: Dashboard
es: Panel de control
