Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: never
et: mitte kunagi

en: Text
et: Tekst

en: Attachments
et: Manused

en: Extension
et: Laiendus

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Dashboard
et: Töölaud
