Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: never
eu: inoiz ez

en: Text
eu: Testua

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Extension
eu: Luzapena

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
