Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: never
fi: ei koskaan

en: Text
fi: Teksti

en: An error occurred
fi: Tapahtui virhe

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Directories
fi: Hakemistot

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Save and add another
fi: Tallenna ja lisää uusi

en: Dashboard
fi: Työpöytä
