Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: never
hr: nikada

en: Text
hr: Tekst

en: Attachments
hr: Privitci

en: Save and add another
hr: Spremi i dodaj slijedeći

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
