Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Dashboard
hy: Վահանակ
