Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: never
id: tidak pernah

en: Text
id: Teks

en: Attachments
id: Sisipan

en: Extension
id: Ekstension

en: Save and add another
id: Simpan dan tambah lainnya

en: Dashboard
id: Dasbor
