Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: never
is: aldrei

en: Text
is: Texti

en: Attachments
is: Viðhengi
