Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Update
it: Aggiorna

en: Add
it: Aggiungi

en: never
it: mai

en: Text
it: Testo

en: Attachments
it: Allegati

en: Directories
it: Cartelle

en: Extension
it: Estensione

en: Save and add another
it: Salva e aggiungi un'altro
