Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: never
ka: არასდროს

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
