Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Attachments
kk: Косымшалар
