Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: never
km: កុំ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
