Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: never
ku: هیچ کات

en: Text
ku: دەق

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
