Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ
