Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
