Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: never
mr: कधीच नाही

en: Text
mr: अक्षर

en: [sec]
mr: [सेकंद]
