Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: never
nl: nooit

en: Text
nl: Tekst

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Search Files
nl: Bestanden zoeken

en: Directories
nl: Mappen

en: Delete Directory
nl: Map verwijderen

en: Extension
nl: Extensie

en: Save and add another
nl: Opslaan en nog een toevoegen
