Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Dashboard
nn: Styringspanel
