Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ
