Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: never
pl: nigdy

en: Text
pl: Tekst

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Search Files
pl: Szukanie plików

en: Directories
pl: Katalogi

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Save and add another
pl: Zapisz i dodaj kolejny

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Search Files in Directories
pl: Szukanie plików w folderach

en: Search Files API
pl: API wyszukiwarki plików

en: API for indexing and searching files
pl: API do indeksowania i wyszukiwania plików

en: Search Files in Attachments
pl: Szukanie plików w załącznikach

en: Search files and their content in attachments
pl: Szukanie plików oraz zawartości w załącznikach

en: Search files and their content in directories
pl: Szukanie plików oraz ich zawartości w folderach

en: Configure Search Files Directories Module
pl: Konfiguracja wyszukiwarki plików w katalogach

en: Text files
pl: Pliki tekstowe
