Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: never
ps: هيڅکله

en: Text
ps: متن
