Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: Text
se: Teaksta
