Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: never
sl: nikoli

en: Text
sl: Besedilo

en: Attachments
sl: Priponke

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
