Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Attachments
te: జోడింపులు
