Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Text
ug: تېكىست

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
