Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Helpers
uk: Помічники

en: Search Files
uk: Пошук файлів

en: Directories
uk: Каталоги

en: Directory Path
uk: Шлях до теки

en: Extension
uk: Розширення

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: Save and add another
uk: Зберегти та додати інший

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: URI Path
uk: URI шлях

en: Excel files
uk: Файли Excel
