Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Update
vi: Cập nhật

en: Add
vi: Thêm

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Text
vi: Văn bản

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Directories
vi: Các thư mục

en: Extension
vi: Phần mở rộng

en: Autodetect
vi: Tự động phát hiện

en: Save and add another
vi: Lưu và tạo mới

en: Dashboard
vi: Trang tổng hợp
