Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: never
az: heç vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Extension
az: Əlavə
