Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: never
be: ніколі

en: Text
be: Тэкст

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
