Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: never
bs: nikad

en: Text
bs: Tekst
