Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: never
ca: mai

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Directories
ca: Directoris

en: Extension
ca: Extensió

en: Dashboard
ca: Tauler
