Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: never
eo: neniam

en: Text
eo: Teksto

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
