Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Add
fr: Ajouter

en: never
fr: jamais

en: Text
fr: Texte

en: An error occurred
fr: Une erreur s'est produite

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Directories
fr: Répertoires

en: Directory Path
fr: Chemin de répertoire

en: Autodetect
fr: Auto-détection

en: Save and add another
fr: Enregistrer et en ajouter un autre

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Excel files
fr: Fichiers Excel
