Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: [sec]
gl: [seg]

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Directories
gl: Directorios

en: Extension
gl: Extensión

en: Save and add another
gl: Gardar e engadir outro

en: Dashboard
gl: Panel de control
