Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Text
gu: લખાણ
