Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Add
he: הוספה

en: never
he: אף פעם

en: Text
he: טקסט

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Extension
he: הרחבה

en: Save and add another
he: שמור והוסף אחר

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
