Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: never
hu: soha

en: Text
hu: Szöveg

en: An error occurred
hu: Hiba történt

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Save and add another
hu: Mentés és másik hozzáadása

en: Dashboard
hu: Irányítópult
