Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Add
ja: 追加

en: never
ja: なし

en: Text
ja: テキスト

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Attachments
ja: 添付

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: Extension
ja: 拡張子

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: URI Path
ja: URI　パス
