Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: never
jv: ora tau

en: Text
jv: Teks

en: Dashboard
jv: Dasbor
