Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Directories
lt: Aplankai

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Save and add another
lt: Išsaugoti ir pridėti kitą

en: Dashboard
lt: Darbastalis
