Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: never
lv: nekad

en: Text
lv: Teksts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Dashboard
lv: Darbgalds
