Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Text
mn: Текст

en: Dashboard
mn: Самбар
