Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: [sec]
my: [စက္ကန့်]

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
