Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Text
ne: अक्षर

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
