Search Files (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: never
oc: pas jamai

en: Text
oc: Tèxte

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
